12:14, 10 серпня

Через негоду на Донеччині були знеструмлені 15 населених пунктів

В результаті грози та штормового вітру в північній і центральній частинах області було знеструмлено ряд населених пунктів. Станом на ранок ремонтні бригади відновили роботу 14 ліній електропередач та 102 трансформаторних підстанцій, а це понад 3 тисяч клієнтів.

поділитись:
Через негоду на Донеччині були знеструмлені 15 населених пунктів - фото 1

Зараз фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновлюють електропостачання села Новосергіївка в Краматорському районі. В аварійно-відновлювальних роботах задіяні 93 ремонтні бригади, 67 одиниць техніки. Фахівці компанії продовжують посилене чергування, — повідомляє прес-служба ДТЕК Донецькі електромережі.

Найбільша кількість відключень зафіксована в північній і центральній частинах регіону — Краматорському, Бахмутському і Покровському районах. Проведення аварійно-відновлювальних робіт ускладнювалося грозами, сильним вітром, дощем. Через падіння дерев зафіксовано багато обривів проводів. Такі відновлення займають більше часу, оскільки вимагають розчищення території від повалених гілок і дерев.

За даними Донецького регіонального центру гідрометеорології 10 серпня на території Донецького області очікуються грози, в деяких районах град та шквали північно-західного вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпеки, колір жовтий). Аварійні бригади переведені в посилений режим і працюють 24/7.

До речі, у компанії повідомили, що до кінця року ДТЕК Донецькі електромережі планує завершити реконструкцію понад 114 кілометрів електричних ліній. Завдяки чому мешканці області отримають надійне та сучасне джерело електроживлення. Це технічне оновлення стало можливим завдяки впровадженню стимулюючих інвестиції RAB-тарифів в 2021 році. Кошти спрямовують на модернізацію і розвиток енергетичної інфраструктури регіону. Реконструкція торкатиметься ліній середнього та низького рівня напруги. Тобто тих, які безпосередньо відповідають за наявність електричного струму у мешканців контрольованої території Донецької області, підприємств та організацій.