18:58, 28.10.2019

Через проблеми з тендером на постачання продуктів кілька дитячих садочків Маріуполя можуть закрити?

Через проблеми з тендером на постачання продуктів кілька дитячих садочків Маріуполя можуть закрити? 28.10.2019

поділитись:
Через проблеми з тендером на постачання продуктів кілька дитячих садочків Маріуполя можуть закрити? - фото 1

На нашу гарячу лінію зателефонували батьки дошкільнят. Розповіли про проблему. Люди кажуть - через проблеми з тендером кілька дитячих садочків можуть закрити: одні на місяць, інші - майже на два. Чи залишаться юні маріупольці без харчування?

Дитячий садочок №86. Саме сюди ходить п'ятирічний Сергій, син Євгенії. Днями жінці зателефонувала завідувачка закладу. Повідомила: наступні два місяці дітей там - не годуватимуть. Доведеться брати їжу з собою, або на цей час перейти до сусіднього садочка.

«Все родители немножко в шоке, потому что я например себе представляю себе эту историю, каким образом будут хранится продукты, которые я приношу своему ребенку, почему воспитатели, нянечка должны следить еще за какой-то дополнительной ерундой? Есть вариант о том, что будем где-то заказывать еду и нам будут ее привозить, но вы представьте сумма, которая выльется за месяц?».

Закривають кухню і в дитсадочку №7, розповідає мати дошкільника пані Наталя. Через розірвання договору з постачальником, стверджує жінка.

«Со слов воспитателя, прокуратура расторгла договор на питание в детсад им нужно будет объявить новый тендер. Она пообещала 1 ноября выложить документы на объявление тендера и где-то потом сам тендер будет проходить 45 дней. То есть грубо говоря, до нового года вряд ли наших детей вывели бы в детский сад».

За роз'ясненнями ми звернулися до профільного департаменту. Тетяна Братчикова запевнила, постачальник залишається той самий, дітей годуватимуть і садки не закриють. А проблему з тендерами вирішуватимуть паралельно.

«Заспокойте будь-ласка батьків, що зараз всі діти будуть на місці. Це робоче питання, які в ніякої мірі не будуть стосуватися ні

Сьогодні ми перевірили, чи дійсно продовжують працювати кухні. Завідувачка д/с № 86 Наталія Беспалова запевнила, їжа у дітей є!

«Кухня працює у штатному режимі, працює за затвердженим меню, всі продукти отримали вчасно. Сьогодні на сніданок у нас була каша молочна пшенична, хліб з маслом та чай. На обід суп болгарський, пюре картопляне і ковбаса».