11:39, 20.11.2020

Чергова перемога ХК "Маріуполь"

Хокейний клуб «Маріуполь» обіграв київську команду «Крижані вовки». Перемогу в овертаймі приніс точний кидок Цикало.

Чергова перемога ХК "Маріуполь" - фото 1

Гра пройшла на льодовій арені в Маріуполі. Наші гравці обіграли киян з рахунком 4: 3. Вирішальну шайбу на другій хвилині овертайму забив Цикало. До слова, попередня зустріч команд завершилася з рахунком 3: 1, так само на користь маріупольської команди.

Гра була напруженою. Команди раз у раз забирали одне в одного лідерство. Однак господарі льоду продемонстрували високу швидкість і злагоджені дії, як в нападі, так і в захисті.
На 54 хвилині гості змогли реалізувати меншість і зрівняти рахунок до 3: 3. За решту час обидві команди могли закинути по кілька шайб, але вдало діяли на останньому рубежі воротарі.

Основний час поєдинку завершився внічию, тому переможця визначили в овертаймі. Героєм матчу у «Маріуполя», крім воротаря, став захисник Цикало. Саме на другій хвилині овертайму добив шайбу у ворота і вирвав перемогу для своєї команди.