16:08, 30.08.2019

Чи безпечні у Маріуполі навчальні заклади - результати перевірки рятувальників

Чи безпечні у Маріуполі навчальні заклади - результати перевірки рятувальників 30.08.2019

поділитись:
Чи безпечні у Маріуполі навчальні заклади - результати перевірки рятувальників - фото 1

Протягом цього року співробітники ДСНС перевірили 169 об’єктів освіти міста. Це вищі навчальні заклади, дитячі садки, загальноосвітні школи та професійно-технічні заклади.


«За результатами перевірок було виявлено 3238 порушень, причому з попередніх прохань не було виконано більше половини з них», - повідомляє заступник начальника з Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Валерій Харченко.


74 об’єкти мають порушення із забезпеченням безпечної евакуації. Окрім цього, у 114 є порушення правил пожежної безпеки, які пов’язані з монтажем та використанням електричних мереж.


«Із 169 перевірених об’єктів на 103 необхідно впровадити додаткові системи протипожежного захисту. На 37 об’єктах потрібно привести системи протипожежного захисту до робочого стану. 45 закладів незабезпечені первинними засобами пожежогасіння (вогнегасники, пожежний інвентар)», - додає Валерій Харченко.


Вказівки на усунення недоліків отримали усі заклади. Під час перевірки було складено 167 адміністративних протоколів. Суми штрафу становили від 34 до 102 грн.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram