19:55, 27.03.2020

Чи безпечно зараз користуватися послугами кур’єрів?

Залишайтеся вдома - ми все привеземо! Під час карантину варто тримати дистанцію. Тому українці все частіше обирають - доставку. Що замовляють найчастіше та яким заходам безпеки віддають перевагу кур'єри?

поділитись:
Чи безпечно зараз користуватися послугами кур’єрів? - фото 1

Павло - кур'єр у одній зі служб доставок у Маріуполі. Розвозить продукти. Розповідає: замовлень побільшало. Та на роботі хлопець все одно не забуває про елементарні засоби захисту.

«Намагаємося зараз сильно близько не підходити до людей, наскільки це можливо. Привіз доставку, тобто, елементарно людина відкриває двері, і на такій відстані витягнутої руки - наскільки можливо віддаємо замовлення».

Якщо ж Павло розвозить тільки продукти, то поштарі можуть принести вам до оселі речі, харчі й ліки. Та є обмеження. Доставлять посилку додому, якщо її вага не більше двох кіло. Працівники кажуть, про власну безпеку та клієнтів дбають. Адже завжди з собою - маска та рукавички.

«Ось клієнти дарують, переживають про наше здоров'я. Почтальен це завжди радість, листоноша все приносить. А тим більше зараз в такий час - це просто необхідно», - каже поштарка Ольга Калініна.

А якщо ви замовили через пошту - крісло, то його привезе авто. Щоправда доставлять відправлення, якщо воно буде не більше тридцяти кілограмів. Наприклад, посилка зі Львова - до Маріуполя їде приблизно два дні.

«Вони розвозять ось на таких автомобілях, і привозять прямо під будинок клієнту. Це як правило меблі, іграшки, якісь дитячі товари», - зазначила менеджерка компанії "Укрпошта" Ольга Криштофович.

Навіть якщо ви лише виходите аби забрати посилку - потурбуйтеся про себе. Вдягніть маску, рукавички та дотримуйтесь дистанції. І за можливості платіть за послугу карткою.