17:56, 27.01.2020

Чи небезпечно замовляти товари з Китаю: "Укрпошта" зробила заяву

Поштовий оператор просить довіряти тільки офіційній інформації

поділитись:
Чи небезпечно замовляти товари з Китаю: "Укрпошта" зробила заяву - фото 1

Державний поштовий оператор України не бачить причин забороняти посилки з Китаю через небезечний вірус. Про це офіційно повідомила прес-служба "Укрпошти".

"Щодо спалахів коронавируса в Китаї. Всесвітня організація охорони здоров'я поки не вводить ніяких заборон на переміщення товарів через кордони і для міжнародної торгівлі. "Укрпошта" стежить за ситуацією і знаходиться на постійному зв'язку з Міністерством охорони здоров'я в України та нашими партнерами в Китаї. Ніяких доказів, що свідчать про ризик поширення коронавируса через товари, поки не зафіксовано. Просимо довіряти тільки офіційним джерелам і не поширювати неправдиву інформацію ", – заявили в "Укрпошті".

Крім того, побоювання багатьох покупців китайських товарів – в тому числі на популярному торговому майданчику AliExpress – прокоментувала влада Китаю. Вони повідомили, що поштові відділення, транспорт і посилки, що проходили через що став епіцентром епідемії Ухань, пройшли вторинну дезінфекцію. Правда, як попередили в місцевому поштовому операторі China Post і міжнародній службі доставки EMS, це може привести до затримки посилок.

Джерело: Сьогодні