21:11, 04.05.2020

Чи поїдуть відпочивати за кордон українці після послаблення карантину?

Тур Європою, all inclusive у Єгипті чи вікенд у Карпатах. Курортний сезон 2020 - через коронавірус під загрозою зриву. Заплановані мандрівки - скасовано! Та, якщо карантин послаблять, чи планують українці їхати на відпочинок?

поділитись:
Чи поїдуть відпочивати за кордон українці після послаблення карантину? - фото 1

 

В Ірини маленька донька. Тому далеко від дому їхати не будуть. Відпочиватимуть на узбережжі Азовського моря.

«Вихід на пляжі, на дитячі майданчики з малятком. Чекаємо закінчення карантину. За місто - можливо. До родичів в Мелекіне. Свіже повітря, на море звичайно ж любимо позасмагати», - каже жителька Маріуполя.

А ось пані Тетяна збиралася полетіти на Кубу. Та карантин повністю зруйнував плани жінки. А до закритих аеропортів додалася ще й економічна криза.

«Тепер у всіх фінанси, літаки і поки страшно полетів. У наступному році тільки, в цьому році - наше узбережжя. Мелекіно, Коса - якщо пустять нас туди», - каже жінка.

Хоч небо і під забороною - про путівки в турагентствах питають постійно. Відстежують тури до Криту, Єгипту, Туреччини та Іспанії. Та в скільки стане такий післякарантинний відпочинок - поки невідомо. Як і те, коли готелі запрацюють. Тому бронювання - постійно переносять.

«Люди запитують і зараз. Коли вже можна. Є туристи, які хочуть потрапити до Єгипту, і чим раніше, тим краще. Але постійно доводиться переносить тур. Минулого тижня, ми розмовляв з готелем на Криті. Вони сказали, що не раніше червня розраховувати», - каже директор турагентства Владислав Івацький.

Як сайт телеканалу «Сигма» писав раніше, Кабінет міністрів продовжує карантин в Україні до 22 травня. Однак із наступного понеділка почнеться перший етап пом'якшення карантинних заходів - відкриють парки, салони краси, непродовольчі магазини, літні майданчики кафе і ресторанів.