19:20, 23.09.2019

Чи варто чекати на бабине літо і як зміцнити імунітет?

поділитись:
Чи варто чекати на бабине літо і як зміцнити імунітет? - фото 1

Теплі светри замість футболок і шортів. Вересень приніс на Донбас прохолодну погоду й опади. Тож багато хто вже переодягнувся в осіннє вбрання. Проте чи варто чекати на бабине літо і як зміцнити імунітет?


Синоптики запевняють - літні речі далеко ховати не треба. Очікують на бабине літо в жовтні.


«До конца сентября особого повышения температуры воздуха не ожидается. И ночные температуры так и будут в интервалах 6-8 градусов тепла. И днём ну порядка 13-15 тепла» - розповіла завідувачка сектору з метеорологічних прогнозів маріупольської гідрометобсерваторії Наталя Межерицька.


В таку погоду лікарі радять приділити увагу, перш за все, фізичній активності та харчуванню. Адже через похолодання змінюється тонус судин.


«Необходим полноценный сон не меньше семи часов в сутки. Сюда же относится и тренировка, это для сосудов, это ходьба. Или плавание или ходьба. Также сюда относится и питьевой режим. То-есть побольше приём жидкости, это где-то до двух литров в сутки. И конечно там диетическое питание. Очень хорошо - это овощи, фрукты, бобовые» - розповіла сімейна лікарка Лілія Бляшинська.


Також медики зазначають, що можна приймати препарати для підтримки імунітету. А за перших симптомів хвороби - відразу звернутися до лікарні.

Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.