18:30, 12.11.2019

Чим у вільний час займаються ті, хто робить для вас новини, та як знімають стрес після важкого дня?

Чим у вільний час займаються ті, хто робить для вас новини, та як знімають стрес після важкого дня? 12.11.2019

поділитись:
Чим у вільний час займаються ті, хто робить для вас новини, та як знімають стрес після важкого дня? - фото 1

Спорт, музика, малювання чи вишивання? До Дня працівника радіо- та телезв'язку України ми розкажемо вам все, що відбувається за кадром та які працівники ТБ у реальному житті.

Удень кореспондентка телеканалу "Донбас", увечері - ведуча новин "Сігми". А після важкого дня Валерія Семічихіна йде на тренування. Зізнається - ввечері у залі тільки однодумці. Ті хто після роботи зайшов покращити свій фізичний стан. Лєра не відстає. Запевняє - вже бачить результат.

"Коли я їла, я не думала, що не зможу влізти у сукню, розумієш. Тому я пішла тренуватись. Хочеться вдома і відпочити, і з близькими побути, але я ж не можу бути тільки на роботі та вдома. Мені потрібно ще чимось займатися. Я можу прийти після тренування і приготувати вечерю чи ще щось зробити".

У Максима Грабовського, редактора новин, інше хобі. Музика. Зазвичай редактора та ведучого новин телеглядачі бачать у надсерйозному амплуа, але у вільний час він перевтілюється на рок-виконавця. Максим ділиться - музика його надихає.

"Мені із самого початку було простіше висловити свої емоції, свої захоплення, свої думки стосовно того, що я бачу довкола себе, або мої якісь приватні, якісь особистісні почуття, за допомогою музики, за допомогою пісень".

А вже завтра ми розповімо, як знімають стрес після роботи інші працівники нашого телеканалу.