14:02, 14.01.2020

Чоловіку врятували статевий орган, на якому застягла гайка

У Запоріжжі чоловік потрапив до лікарні з гайкою на статевому органі - медики викликали рятувальників, аби визволити орган.

поділитись:
Чоловіку врятували статевий орган, на якому застягла  гайка - фото 1
Про це повідомляє «Обозреватель» з посиланням на заступника начальника комунальної рятувальної служби «Кобра» Едуарда Нехорошева.

Зі своєю проблемою чоловік потрапив до Міської клінічної лікарні №5. Через гайку його статевий орган розпухнув і зняти деталь самостійно не вдавалося. За словами Нехорошева, чоловіка вже приготували до операції, збираючись хірургічним шляхом зняти опухлість, але спершу викликали рятувальників з «Кобри».

«Його доставили в лікарню, верхня частина вже була опухла, збиралися хірургічним чином щось зменшувати, щоб зняти цю гайку. Там вже поголили, готували до операції. Проте, вчасно згадали про «Кобру», що вона цим займається. Ми часто цим займаємося - то кільця, то наручники, то ще щось. Викликали нас на предмет «зможемо - не зможемо». Змогли. Досвід по кільцях є, тут в принципі та ж ситуація », - сказав Нехорошев.

Він розповів, що зняття кільця з члена нічим не відрізняється від зняття кільця з пальця.

«Під розпилювальну поверхню, між нею і тілом, підкладається металевий предмет - щуп або від ножівки по металу полотно. І зверху починаємо різати. Перепиляли з одного боку, перевернули, перепиляли з іншого боку, дві частини розняли і все. Людині врятували п * сюн, в загалі-то, дітородний орган », - повідомив Нехорошев.

Повідомляється, що чоловікові гайку наділа дружина. Так вона покарала його за зраду.

 

 

Джерело: обозреватель