18:35, 17.10.2019

Чому Коломойський допомагає Путіну позбутися санкцій за Крим?

Чому Коломойський допомагає Путіну позбутися санкцій за Крим? 17.10.2019

поділитись:
Чому Коломойський допомагає Путіну позбутися санкцій за Крим? - фото 1

Це заголовок статті з бельгійського видання "Європейський Брюссель". Закордонна преса, а з нею і експерти - усе частіше згадують Андрія Геруса, як наближеного до бізнесмена Коломойського депутата.

Західні партрнери України розгублені. Поки весь світ продовжує санкції проти Кремля, з початку жовтня українська ПРИВАТ-на компанія купує кіловати з-за порєбрика. Для цього змiнили закон. Iнiцiатор - нардеп Андрiй Герус. Він, як голова профiльного комiтету пролобiював правку в закон i увімкнув зелене свiтло росiйським кiловатам! Колеги пана Геруса проти. Кажуть: "це - згортання ринку електроенергії та здача національних інтересів. Подали альтернативний законопроєкт.

«Поправка, яка була внесена депутатом Герусом, є нiчим iншим, нiж намаганням витiснити з украiнського рынку украiнську електрику - це раз. Друге - вона проти української економiки, бiльше того вона загрожує енергетичнiй безпецi України. Ми виносимо на скасування цiєї поправки. Вимагаємо щоб було в тому числi проведене розслiдування чи немає за цим корупцii, чи немає за цим оборудки, яка спрямована, щоб просувати iнтереси iноземних приватних компанiй» - заявив співавтор законопроєкту Валентин Наливайченко.