20:55, 07 квітня

Чому на «гарячу» лінію 15-55 неможливо додзвонитися?

Короткі гудки або довге очікування. На нашу "гарячу лінію" вже близько тижня звертаються маріупольці. Скаржаться - вкрай складно додзвонитися на усі номери контакт-центру міськради. Чому виникла така ситуація?

поділитись:
Чому на «гарячу» лінію 15-55 неможливо додзвонитися? - фото 1

Телеканал «Сигма». Під час карантину дзвінків стало тільки більше, розповідає координатор телеканалу Ірина Селищева. Каже - останнім часом багато маріупольців звертаються на нашу "гарячу лінію" зі скаргою на поганий зв'язок з контакт-центром міськради.

«В основному - це люди похилого віку, пенсіонери, які хочуть отримати продуктові набори. Багато хто звертається з проханням також отримати такий продуктовий набір. Але вони не можуть додзвонитися на телефон контакт-центру 15-55».

Чи насправді так складно додзвонитися? Ми вирішили перевірити. На відповідь нам довелося чекати шість хвилин. У контакт-центрі «15-55» розповіли - за добу їхні спеціалісти приймають близько 2000 дзвінків. Одночасно працюють 15 операторів.

«По 18 человек на линии, по 15 человек на линии - очень много. Особенно по поводу продуктовых наборов к нам люди чаще всего обращаются. И в осном на линии люди по поводу этого вопроса звонят. Могу ли я его получить? Проверьте меня в списке - есть ли я - нет, изменитлся адресс, номер телефона добавляется», - розповідає співробітниця контакт-центру міської ради Маргарита Дімніч.

Контакт-центр міськради працює цілодобово та без вихідних. У штаті - понад тридцять співробітників.

«Ми приймаємо близько 1,5 - 2 тисячі дзвінків на добу. Звичайно не всі встигають додзвонитися за 2-3 хвилини. Тому ми дуже просимо мешканців почекати трошки на лінії, обов'язково все додзвонитися до нас і отримають консультацію або ж оформлять звернення зі свого питання», - зазначила начальниця контакт-центру міської ради Ганна Букало.

Нагадаємо, зателефонувати до контакт-центру ви можете за номерами:

Стаціонарний телефон - 15-55
Мобільні - 050-345-15-55, 067-345-15-55