19:55, 22.06.2020

Чому останнім часом у Маріуполі так часто відключають воду?

У міськводоканалі на цей рік запланували масштабні ремонти. Головна задача - реконструкція водогону у центрі та на Лівобережжі.

поділитись:
Чому останнім часом у Маріуполі так часто відключають воду? - фото 1

 

Лівобережжя, вулиця Олімпійська. Тут реконструюють насосну станцію. Запевняють - це покращить якість водопостачання мікрорайону Східний.

«Друга гілка дозволить нам забезпечити водопостачанням наші довколишні селища, які страждають від військових дій - це Лебедино і Сопыне. І в цілому всі ці заходи дозволяють стабілізувати фінансове становище, що дозволяє нам отримувати й техніку, поліпшити і мотивацію наших працівників», - акцентував перший заступник міського голови Михайло Когут.
Чому останнім часом у Маріуполі так часто відключають воду? - фото 20463

 

Екскаватор, телескопічний навантажувач, аварійні автомайстерні, вакуумні та каналопромивочні машини. Міськводоканал придбав спецальну техніку майже на 50 тисяч гривень.

Також реконструкція водоводів на Лівобережжі відбувається на вулиці Шота Руставелі та на проспекті Перемоги. У Центральному районі - на перехресті вулиці Куприна та проспекту Миру. А від вулиці Гофейської до Куїнджі ремонтують каналізаційний колектор.

«Три завдання. Перше - якісна послуга, в тому числі доступна вода, питна вода. Друге завдання - це зниження втрат підприємства, відповідно, підвищення операційної ефективності. І третє стоїть завдання - це підготовка до великих інвестицій, яка дасть і якісну послугу і дасть нові можливості роботи підприємства», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Цьогоріч у Міськводоканалі планують замінити 50 кілометрів труб. Нині ремонт йде за графіком, розповідають спеціалісти.

«На сьогоднішній день замінено вже більше 20 кілометрів, в роботі 5 кілометрів. Тобто, 25 кілометрів вже у нас практично замінено, 50% умовно. І ми бачимо, до кінця увійдемо чітко в графік і реалізуємо це завдання. Друге завдання - це відсоток втрат наш. І ми на цей рік поставили амбітну планку - 37%», - зазначив начальник кп "Міськводоканал" Володимир Антоненко.

Запевняють - це дозволить заощадити тисячі гривень.

Чому останнім часом у Маріуполі так часто відключають воду? - фото 20480