19:22, 25 січня

Чому перед "Маріупольгазом" вишикувалася велика черга?

Звірити показання лічильника або заплатити за газ. Сьогодні зранку до "Маріупольгазу" вишикувалася величезна черга. Люди скаржилися - щоб потрапити всередину, потрібно відстояти декілька годин на холоді.

поділитись:
Чому перед "Маріупольгазом" вишикувалася велика черга? - фото 1

 

Центральний район, будівля "Азовгазу" та "Маріупольгазу". Пані Ганна скаржиться, щоб заплатити за опалення стоїть у черзі на вулиці вже близько чотирьох годин.

«Вистояла, заплатила 2 квитанції. Потім ось прийшла - знову треба стояти. Ну це хіба можна в нашому віці, тим більше. Нас трусить вже. І в такій черзі ні туалету немає, нічого. Ну що це таке? Ну як можна, ви дивитеся, народу скільки!», - каже клієнтка підприємств Ганна Волощук.

Пані Олена прийшла звірити показання лічильника. Проте відстояти таку чергу жінка не наважується.

«Буду шукати тоді в інтернеті, може кабінет особистий тоді відкривати, щось пересилати. Ну ми ж їм пересилаємо. По-перше, ось ці ось установки - з 1 по 5 надсилати показання лічильника. У мене бабуся, приятелька - 80 років. Ну як вона може це зробити? Я хотіла звірити її квартиру і свою, бо вона сидить, плаче. Радянського гарту людина, не заплатила за квартиру, розумієте? Я не можу ні звірити, не знаю ні як платити», - каже жителька Маріуполя Олена Шведова.

Скаржаться люди й, що не можуть додзвонитися до контакт-центру вже два тижні.

«17-й, потім 16-й. Доходить до одиниці - відключається. Так мені дізнатися, повинен я, не повинен? А ви подивіться, звірка яка йде».

За поясненнями ми вирішили звернутися до адміністрації. У дверях будівлі нас зустрів охоронець.

«Немає адміністрації, все у відрядженні. Так що ніхто вас не прийме зараз».

Тому ми зателефонували директору "Маріупольгазу". Сергій Олефір пояснив, такі черги виникли через великий потік людей, які прийшли в перший же день після локдауну.

«Два останні тижні ми дистанційно проводили спілкування зі споживачами. Тому сьогодні люди з'явилися особисто вирішити свої питання. Я думаю, це з цим пов'язано в першу чергу. Тому що, наскільки я знаю, це питання основні - оплата, звірки, перерахунки та загальні питання», - зазначив генеральний директор ПАТ "Маріупольгаз" Сергій Олефір.

Нині ж спеціалісти підприємства працюють в звичайному режимі. Проте керівництво закликає людей за можливості користуватися особистим кабінетом або вирішувати питання по телефону.