19:55, 15.10.2019

Чому в Азовському морі помирають дельфіни?

Чому в Азовському морі помирають дельфіни? 15.10.2019

поділитись:
Чому в Азовському морі помирають дельфіни? - фото 1

Мертві дельфіни на узбережжі Азовського моря. Відпочивальники знаходять тварин на пляжах Маріуполя і курортних селищ. Метрового ссавця містяни побачили і цими вихідними.

Мертвий дельфін довжиною близько метра. Тварину маріупольчанка Олена сфотографувала цієї неділі. Дівчина розповідає, під її публікацією в соцмережі десятки коментарів. Користувачі поширюють такі ж фотографії і відео з живими і мертвими дельфінами.

Майже щодня ссавців бачать на узбережжі як в місті, так і в сусідніх селищах. Фахівці стверджують, в нашому морі водяться дельфіни-азовки. Зараз тварин не більше тисячі. Проте, за останній рік в нашому морі їх побільшало. Через те, що море стало солоніше, до нас мігрували риби з Чорного моря.

«Перешла сюда сельдь тоже в крупных объемах, а за сельдью как за кормовой базой мигрируют и эти дельфины. И естественно они попадают под винты, где-то еще что-то. Кроме как в интернете, такого глобального нет. А с экологией это не связано однозначно» - розповів начальник відділу державної екологічної інспекції Азовського моря Віталій Нежвицький.