20:00, 16 жовтня

Чому варто стати металургом?

Кар'єрний зріст та фінансова стабільність. За такими критеріями обирав професію металург Олег Петрушенко, який вже 20 років працює електрозварювальником на комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест.

поділитись:
Чому варто стати металургом? - фото 1

За роботою - металург Олег Петрушенко. Він - електозварювальник на комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест. Запевняє, знайшов професію до душі. Бо своїми руками здатний робити будь-яку справу.

«Будь-яке завдання. Хоч по дому ти можеш будь-які речі робити і на роботі теж. Зростає твоє майстерність, ти не тільки зварювальник, ти майстер своєї справи і повинен робити все: і болгаркою працювати, і молотком, і різьблення нарізати. Професію люблю, вона мені подобається, тому тут і працюю», - каже іллічивець.

На комбінат потрапив випадково, шукав стабільний заробіток, згадує Олег. Говорить, важкої праці, помилок, невдач - не боявся, адже знав, йому все під силу. Крім того, на підприємстві завжди підтримають та допоможуть.

«Головне бажання, мати бажання щось нове осягнути, дізнатися, коли щось не виходить, є для цього і інтернет у нас ну і практика, все це пробувати, як вариться, яким способом».

Олег наголошує, будь-яка робота важлива і значуща. І нині на комбінат шукають молодих спеціалістів. Запевняє, їх обов'язково навчать, все покажуть та у всьому зарадять. Ті, хто проявлять себе, - швидко рухатимуться кар'єрними сходами.

«Якщо у тебе буде бажання працювати, ти виявиш себе, звичайно, тебе помітять, звичайно, потрібні майстри. Безсумнівно, ми кожен вносимо якийсь внесок в цей стан, в прокат, це все працює, ми отримуємо за це відповідну похвалу, грошову винагороду», - наголошує Олег Петрушенко.

З відкритими вакансіями на підприємствах Групи Метінвест можна ознайомитися у центрі кар'єри Метінвест, що розташований на перетині вулиці Фонтанна та проспекту Металургів. Спеціалісти приймають з дев'ятої ранку.