09:50, 20.01.2020

Цигарки з фейковим акцизом "республіки" та наркотики виявили прикордонники на КПВВ

Сьогодні подорожуючий через КПВВ відрізнився особливою зухвалістю, спробувавши провезти цигарки з таким собі "акцизом" неіснуючої "республіки".

поділитись:
Цигарки з фейковим акцизом "республіки" та наркотики виявили прикордонники на КПВВ - фото 1

На в'їзд з ТОТУ у "Гнутове" прибув чоловік за кермом автомобіля марки "ВАЗ". Під час роботи спільної оглядової групи в складі прикордонників та представників ДФСУ було виявлено в особистих речах без приховування, тютюнові вироби в кількості 60 пачок з напліпками схожими на такі собі "марки акцизного збору" так званої "ДНР".

Цигарки передано ДФСУ, складено адміністративний протокол за ч.2 ст.204-3 (Порушення порядку переміщення товарів).


Нагадуємо громадянам про необхідність ознайомлення з новим порядком переміщення товарів через лінію розмежування, затвердженого Наказом Мінветеранів №92 від 18.11.2019 та запам'ятати, що подібний "акциз" не може бути дозволений українським законодавством.
Інший же громадянин вирішив випробувати долю, провізши наркотичну речовину в поясній сумці. Рухався він через КПВВ "Гнутове" на вихід до ТОТУ. Під час огляду особистих речей відбулося спрацювання службового собаки прикордонників. На поясній сумці з лівої сторони в додатковому кармані виявлено невідому речовину сіро-зеленого кольору.
Громадянина разом з речовиною передано представникам Нацполіції.