17:10, 07 квітня

Цього року маріупольцям безкоштовно замінять 743 старих електролічильника на нові розумні

Такі прилади обліку допомагають компанії-постачальнику розвивати сучасну інфраструктуру для розумних мереж. Клієнти безкоштовно отримають лічильники, які дозволяють економити гроші і самостійно передають свідчення електроспоживання оператору системи розподілу.

поділитись:
Цього року маріупольцям безкоштовно замінять 743 старих електролічильника на нові розумні - фото 1

Такі прилади відразу налаштовані на двозонний облік. Це дозволяє платити на 50% менше за спожиту вночі електроенергію. По-друге, вони самостійно, через підключені канали зв'язку, передають казання, розповіли в прес-службі ДТЕК Донецькі електромережі.

У 2021 року нові прилади обліку встановлять в будинках 108, 110, 112, 114 на пр. Перемоги і будинках 77, 79 на вул. Олімпійській. Всі розумні лічильники об'єднані в мережу. Інформація з них накопичується і централізовано опрацьовується. Сьогодні переважно аналізують дані за обсягом споживання електроенергії. В майбутньому, по мірі розгортання Smart Grid, за допомогою таких лічильників компанія буде отримувати інформацію про стан мережі, якість електропостачання і більш точково бачити, де сталася аварія і який клієнт потребує допомоги аварійної бригади.

Заміна електролічильників в будинках маріупольців буде відбуватися планомірно протягом року. Перед тим, як проводити монтажні роботи, фахівці ДТЕК заздалегідь інформуватимуть про це жителів.

Розміщуватимуть у будинках оголошення, де буде вказана дата виконання робіт та контактний телефон відповідальної особи компанії. Роботи виконуватимуть співробітники, одягнені у фірмовий спецодяг на якому розміщена назва компанії. На вимогу клієнта, вони мають пред’явити відповідні посвідчення, - йдеться в повідомленні компанії.