18:35, 10.11.2020

Цього тижня в Україні планують запровадити карантин вихідного дня

Які будуть обмеження на вихідних? Та що про це думають маріупольці?

поділитись:
Цього тижня в Україні планують запровадити карантин вихідного дня - фото 1

Міла торгує взуттям. Якраз привезла - зимове. Говорить: у міжсезоння - на такий товар особливий попит. Та найбільше клієнтів - вихідними. Тож новину про можливий дводенний карантин сприйняла не дуже радісно.

«У будь-якому випадку - ви працюєте в будні дні, субота та неділя вихідний. Ви ходите за покупками. Не знаю, як правильно. З огляду на статистику - так, цифри дуже лякають. А якщо дивитися з точки зору підприємця - то це збиток», - каже підприємниця.

Маргарита - студентка. Вважає, якщо й закривати, то абсолютно все.

«Зробили хоча-б один день, неділя, коли закрито абсолютно все. Ринки, наприклад, теж хочуть закритий, Я не бачу в цьому сенсу. Тоді треба закривати і супермаркети. Тому що там таке ж стовпотворіння твориться людей», - каже студентка.

Та деякі містяни до можливих обмежень поставились із розумінням. Адже, кажуть: робиться це, аби розірвати ланцюги зараження ковідом.

Масові заходи, а також робота гуртків і спортивних секцій - на цих вихідних теж під великим питанням.
Що залишать працювати, то це аптеки, крамниці з продуктами та побутовою хімією, заправки, зоомагазини, фінустанови. А от заклади харчування працюватимуть лише на винос та доставку.

А ось у кафе та ресторанах, які вихідними можливо зачинять двері для клієнтів кажуть: втратять багато грошей.

«Люди відпочивають, приходять, їдять. І на доставку люди замовляють, але у вихідні люди більше гуляють, ніж замовляють додому», - каже адміністраторка кафе Вікторія.

Та впровадити жорсткий карантин на 14 и 15 листопада в Україні зможуть лише після того, як відповідне рішення ухвалить уряд.