20:30, 21.10.2019

Дані про концентрацію пилу на трьох агломашинах комбінату імені Ілліча передаватимуть на сайт Донецької обладміністрації

Дані про концентрацію пилу на трьох агломашинах комбінату імені Ілліча передаватимуть на сайт Донецької обладміністрації 21.10.2019

поділитись:
Дані про концентрацію пилу на трьох агломашинах комбінату імені Ілліча передаватимуть на сайт Донецької обладміністрації - фото 1

Як часто публікуватимуть інформацію та коли розпочнуть?

Дані про роботу модернізованого обладнання металургійних підприємств у публічний доступ – таке рішення прийняла Група Метінвест. Перший крок – показники з аглофабрики. Інформацію публікуватимуть щотижня на сайті Донецької обладміністрації. У подальшому графіки з середньодобовими показниками планують надавати з нових та модернізованих об’єктів металургійних комбінатів.
"Дані про середньодобовы концентраціъ пилу після комплексу газоочистки агломашин номер 7-9 зони спікання будуть передаватися на щотижневій основі на сайт Донецької обласної державної адміністрації" - зазначив Олександр Філоненко - старший менеджер МЕТИНВЕСТ Холдингу.

У екологічну модернізацію на комбінатах Групи Метінвест за останні роки інвестовано багато мільйонів гривень. На підприємствах встановлюють сучасні фільтри та закуповують нове обладнання. Як розповів Тарас Шевченко - генеральний директор комбінату Ільіча:
"Третій конвертер також обладнали газощільним котлом. У преідущій період часу - перший і другий конвертер такі ж газоочистки отримали. І таким чином вже все три конвертера у нас працюю з сучасним фільтрами, з сучасними газоочисними засобами".

Один з ключових проектів - реконструкція Аглофабрики. Будівництво газоочисних споруд тут планують закІнчити до кінця наступного року. Компанія Метінвест прийняла рішення, якого немає в жодних публічних зобов’язаннях – надавати дані про викиди пилу за умови роботи нових фільтрів у відкритий доступ. Це покаже результати ефективності модернізації - запевняє керівництво підприємства.
"Дані будуть відображатися, відображати ефективність роботи рукавного фільтра в робочому режимі. Середньодобові концентрації пилу на цьому джерелі будуть братися з встановленого за проектом датчика пилу і передаватися на сайт Донецької обласної адміністрації".

Подивитися відомості про концентрацію пилу зможуть усі охочі вже цього тижня.