13:40, 14 вересня

«День, коли для тебе почалася війна» - спогади і переживання дітей Донбасу почує весь світ

Висловитися про пережите школярам запропонували у формі есе. Ініціатива належить Фонду Ріната Ахметова, а підтримали її в Інституті модернізації змісту освіти.

поділитись:
«День, коли для тебе почалася війна» - спогади і переживання дітей Донбасу почує весь світ - фото 1

Фонд Ріната Ахметова започаткував освітні проєкти відразу, коли стало зрозуміло, що вдома дітям доведеться проводити багато часу. А нещодавно Фонд та Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України підписали Меморандум про співпрацю. Одним із перших заходів у рамках спільної угоди стане запровадження конкурсу есе для школярів на тему «День, коли для тебе почалася війна». Його проводитимуть у рамках проєкту «Один день», ініційованого Музеєм Фонду Ріната Ахметова «Голоси Мирних».

Найкращі історії почує вся країна. Музей Голоси мирних - це джерело правдивих сповідей про війну на Донбасі. На сьогодні їх зібрано вже понад 2000.

Також в межах освітнього проєкту "Діджитал-фізра" діти з Маріуполя зустрілися із футболістом Андрієм Пятовим. Вони вперше у житті побачили зірку світового масштабу. Зустріч віч-на-віч - радість і для футболіста, адже життя на дистанції не минуло й гірників. Для дітей він провів майстер-класс.