11:15, 09 вересня

Дітей з серйозними захворюваннями 15 років підтримує Фонд Ріната Ахметова

Його усмішка приховує тяжку недугу. Одинадцятирічний Богдан Папаценко страждає від генетичного захворювання. Повністю воно не лікується, але - чи можна жити з таким діагнозом? Історія дитини.

поділитись:
Дітей з серйозними захворюваннями 15 років підтримує Фонд Ріната Ахметова - фото 1

Мрії 11-річного Богдана з села Ялта обов'язково здійсняться. В це вірить його бабуся. Але спочатку треба подолати тяжку хворобу - муковісцидоз.

Хлопчика виховують батько та бабуся. Його мати померла. Тяжку форму генетичного захворювання виявили у восьмимісячному віці. Недуга впливає на печінку, шлунок, легені.

Богдан пройшов ретельне обстеження у столичній лікарні. Шлях до одужання буде тривалим і складним, каже лікар Оксана Грищенко. І вже зараз хлопчику потрібні медикаменти, які підтримуватимуть органи, уражені хворобою.

Забезпечити Богдана ліками самостійно батьки не в змозі - кажуть таких грошей у родині немає.

«Звернулися ми до Фонду Ріната Ахметова, з приводу ліків. Нам допомогли. Ми їм вдячні дуже», - розповідає батько дитини Юрій Папаценко.

Необхідну кількість вкрай важливих медикаментів Фонд Ріната Ахметова передав батьку Богдана. Ці ліки допоможуть боротися із наслідками генетичного захворювання.

Дітей, які зіткнулися з тяжкими випробуваннями Фонд Ріната Ахметова підтримує уже 15 років. Важливу допомогу отримали близько півтора мільйона хлопчиків і дівчаток.