18:35, 09.08.2019

Діти зі сходу зустрілися з представниками міжнародних організацій

Діти зі сходу зустрілися з представниками міжнародних організацій 09.08.2019

поділитись:
Діти зі сходу зустрілися з представниками міжнародних організацій - фото 1

Вони мають, що розказати! Неформальна зустріч поранених дітей зі Сходу країни з представниками міжнародних організацій і посольств відбулася під Києвом. Хлопці і дівчата розповіли, що пережили, аби нагадати світовій спільноті, що вже п’ять років в Україні точиться війна, від якої досі страждають мирні жителі.


На пікнік, організований Фондом Ріната Ахметова, приїхали представники державних органів, громадських та міжнародних організацій, посольств. Але найголовніші гості - діти! Всі вони були поранені під час бойових дій на Донбасі. Здаються безтурботними, а насправді кожен з них – бореться із наслідками війни.


Діти розповіли дорослим пережите, у відповідь мають щиру емоційну підтримку! Таке спілкування вкотре нагадує і українцям, і іноземцям, що вже п’ять років на Донбасі йде війна, від якої досі страждають мирні жителі.


Завдяки спеціальному проєкту Фонду Ріната Ахметова поранені діти пройшли понад 110 лікувальних курсів. Цього літа в санаторії під Києвом фізично і психологічно відновилося 22 поранені дитини з Донбасу.