21:59, 26 березня

Дитячі майданчики - на карантині

Гірки, гойдалки та каруселі обнесені строкатими стрічками – майданчики на карантині. Батьків та малечу просять не гуртуватися в одному місці. Адже це небезпечно для здоров'я.

поділитись:
Дитячі майданчики - на карантині - фото 1

Схопився за гойдалку, піднявся на гірку по сходах, а потім торкнувся руками обличчя. Малеча, яка грається на майданчику, може з легкістю підхопити інфекцію. Бо віруси живуть на різних поверхнях довгий час. Останні три дні тренажери та каруселі у місцевих подвір'ях обнесені стрічками та попередженнями. Майданчики сусіди огородили самостійно.
Мешканці ставляться до ситуації з розумінням. А ігри надворі батьки замінили на прогулянки містом.

«Дивимося мультики, ось виїжджаємо кудись, де немає людей. Дихаємо свіжим повітрям, граємо в ігри настільні. Хто чим може, тим і займаємося», - каже молода матуся.

У скверах та парках дитячі майданчики також обнесені стрічками. Однак підлітки часто не зважають на попередження, кажуть в охороні. Обмеження ввели нещодавно, розповідає директор зеленбуду. Тому важливо попередити людей про небезпеку. Проте згодом покарання може стати суворішим.

«Далі, орієнтовно через 2 тижні, я припускаю, що буде патрулювання здійснювати поліція, яка діє згідно своїх законодавчих баз. І там уже будуть застосовуватися якісь санкції», - розповів начальник КП "Зелене будівництво" Петро Чекер.

За словами Петра Чекера, всі дитячі майданчики в громадських місцях уже огорожені. Також у підприємстві пропонують допомогу мешканцям багатоквартирних будинків.