19:17, 31.08.2020

Дітям металургів до 1 вересня подарували канцелярію

Сучасні рюкзаки та пенали, набори для творчості та геометрії, а також - антисептичний гель для рук. Напередодні першого вересня понад 14 тисяч співробітників комбінатів імені Ілліча та "Азовсталі" отримали канцелярію від Групи Метінвест.

поділитись:
Дітям металургів до 1 вересня подарували канцелярію - фото 1

Програма "Перший раз - у перший клас" - щорічна соціальна ініціатива Групи Метінвест. Кожен рік до першого вересня діти співробітників металургійних підприємств отримують корисні подарунки.

Попри карантин, програма й зараз - у дії. У машиніста конвертерного цеху комбінату імені Ілліча Віктора Спірки - двоє школярів. Говорить, якби не підтримка підприємства, витрат було б забагато.

«Я отримав гарний рюкзак першокласника, дівчинка у мене йде в 1 клас, і хлопчикові рюкзак і канцелярія. Якість дуже хороша. Особливо рюкзаки. Вони дуже стійкі, витривалі», - каже металург.

Кожен подарунок - важливий, вважає провідна інженерка комбінату "Азовсталь" Ганна Ільїна.

«Двоє дітей - це в два рази більше турбот. Тому в два рази більше витрат. Діти різностатеві. Це все повинно бути різний. Враховувати думку і дівчатка, і хлопчики. Метінвест це враховує, це помітно по кольоровій гамі», - розповідає провідна інженерка МК "Азовсталь" Ганна Ільїна.

Рюкзаки, пенали, щоденники, зошити, ручки та олівці, фарби, альбоми та фломастери. А також- антисептичний гель з кріпленням на карабіні для першокласників. У наборах усе, що необхідно для занять.

«Цього року ми також видаємо шкільні набори всім, хто йде в школу. Вони будуть сформовані в залежності від віку, класу. І рюкзак отримає кожна дитина, яка буде йти в школу, незалежно від віку. Рюкзаки користуються дуже великою популярністю. Вони дійсно дуже хороші і якісні», - зазначив директор з персоналу та соціальних питаннь МК "Азовсталь" Костянтин Войцеховський.