12:40, 28 вересня

Для ветеранів кобінату "Азовсталь" відремонтували приміщення Ради громадських організацій

Співають, вишивають та навіть працюють за комп'ютерами. Тепер ветерани комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест проводять дозвілля в капітально відремонтованій будівлі та користуються сучасною технікою.

поділитись:
Для ветеранів кобінату "Азовсталь" відремонтували приміщення Ради громадських організацій - фото 1

Приміщення ради громадських організацій підприємства реконструювали в два етапи.

Вільний час ветерани комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест проводять у цій будівлі. Займаються в клубах за інтересами. Вишивають, співають, танцюють.

Для колишніх металургів будівлю капітально відремонтували. Спочатку утеплили фасад та оновили дах. Цьогоріч зайнялися приміщеннями, розповідає помічниця голови ради ветеранів Валентина Слесарчук. Облаштували кімнати відпочинку, актову та ігрову зали, а також перукарню.

Усього оновили понад 20 кімнат. Для комфорту ветеранів відкрили кухню. Також тут можна зіграти в більярд або шахи. Подивитися кіно чи отримати медичну допомогу. Усі кабінети оснащені сучасними приладами. Затишно і на дворі.

"На роботу було витрачено 19,5 млн грн. Були повністю проведені ремонтні роботи як прилеглої території, замінено огорожу, фасад будівлі, покрівля. І були зроблені всередині роботи по ремонту", - акцентує директор з адміністрації та персоналу МК "Азовсталь" Іван Голтвенко.

Так металурги дбають про своїх колишніх колег, які розвивали комбінат. Будівлю реконструювали за ініціативою Вадима Новинського. Народний депутат подякував ветеранам за їхню працю.

Загалом у складі ради ветеранів комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест понад 10 тисяч пенсіонерів.