18:43, 14 січня

Для ветеранів комбінату «Азовсталь» влаштували свято

Зустріли Новий рік за юліанським календарем з хороводами, піснями та смаколиками. У Центрі громадських організацій "Азовсталь" відбулося святкування для ветеранів-опікунів та їхніх дітей.

поділитись:
Для ветеранів комбінату «Азовсталь» влаштували свято - фото 1

Святковий вертеп - для ветеранів металургійного комбінату "Азовсталь". Спочатку актори розповіли історію свята, а потім почали залучати до дійства і глядачів.

«Сегодня мы собрали родителей-опекунов, которые являются пенсионерами, но у нас под опекой есть дети до 16 лет. Компания "Метинвест" нам организовала этот праздник, подготовила новогодние подарки, культурно-развлекательную программу, и мы сегодня радо встречаем детей и опекунов-родителей», - розповіла радниця голови ради ветеранів комбінату "Азовсталь" Валентина Слєсарчук.

Загалом такі урочистості влаштовують на всі великі свята та пам'ятні дати. Та, окрім розважальної програми, допомагають і продуктовими наборами. Приблизна вартість одного такого набору - 700 гривень. Тим ветеранам, які не можуть самостійно приїхати, пакунок привозять додому представники молодіжної ради комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест.

Після театралізованої постановки гостей запросили до іншої зали, де на них вже чекав святковий стіл.