13:11, 28.11.2019

До Апеляційного суду, де будуть розглядати справу Ляшка, підігнали автозаки

До Апеляційного суду, де будуть розглядати справу Ляшка, підігнали автозаки 28.11.2019

поділитись:
До Апеляційного суду, де будуть розглядати справу Ляшка, підігнали автозаки - фото 1

Прокурори подали апеляційну скаргу і просять суд заарештувати політика

Сьогодні, о 13:15 суд розгляне звернення прокурорів про арешт лідера Радикальної партії Олега Ляшка. З ранку біля будівлі з'явилося 3 автозаки – написав у своєму Facebook Олександр Погребиський.

Нагадаємо, раніше суд попередньої інстанції відпустив радикала на поруки народних депутатів. Проте прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду із вимогою змінити запобіжний захід для Олега Ляшка.

18 листопада Олегу Ляшко повідомили про підозру. Він сам прийшов до Бориспільської прокуратури. Там пояснили, що мова йде про бійку Ляшко і Андрія Геруса. Лідера "радикалів" підозрюють в нанесенні тілесних ушкоджень депутату по ч. 2 ст. 346 (погроза або насильство щодо державного діяча, умисне заподіяння такій особі тілесних ушкоджень у зв'язку з його державною діяльністю) Кримінального кодексу України.

Сам Ляшко називає справу сфабрикованою та політично вмотивованою. Каже - дійсно спілкувався з Герусом жорстко, бо намагався запобігти державній зраді - імпорту електроенергії з Росії. Коли ж Герус уже не мав аргументів - почав бійку.