17:04, 19.04.2019

До Маріуполя з Києва поїде перший в Європі арт-потяг ГогольTrain

До Маріуполя з Києва поїде перший в Європі арт-потяг ГогольTrain 19.04.2019

поділитись:
До Маріуполя з Києва поїде перший в Європі арт-потяг ГогольTrain - фото 1

26 квітня о 19:03 з Києва арт-потягом на Маріуполь поїдуть учасники фестивалю StartUpГогольfest.

Програма фестивалю складається з п’яти напрямків: театр, музика, кіно, література й візуальне мистецтво. Цього року фестиваль збільшився і триватиме 6 днів – почнеться 26 квітня і закінчиться 1 травня – розказав директор фестивалю Максим Демський.


ГогольTrain – перший у Європі арт-потяг, що об'єднує міста, людей та мистецтво, і є платформою для культурної мобільності. Це спільний проект творчої команди фестивалю, Міністерства інфраструктури України та Укрзалізниці.


Минулого року команда ГОГОЛЬTRAIN вже експериментувала з Укрзалізницею, домовившись про 2 додаткові вагони для київських фестивальників. Досвід вийшов феєричним і цього року друзі фестивалю замахнулись на цілий потяг з 10 вагонів, що об'єднує міста, людей та мистецтво, і є платформою для культурної мобільності.


На відміну від фестивальних потягів, ГОГОЛЬTRAIN не просто чартер до фестивальної локації, а сам по собі івент і​ культурне явище на колесах​ .

Серед пасажирів – музиканти, артисти, режисери, художники, митці, культурні та громадські діячі, фахівці креативних індустрій і всі, хто хоче причаститися до мистецтва. Плюс – атмосфера, що стимулює до співтворчості, синхронізації та інтеграції агентів та агенцій змін в Україні: вагон зі сценою, вагон-ресторан від подільського бару «Хвильовий», перформанси та виставки на борту. А під час самого фестивалю для пасажирів арт-потягу передбачено безкоштовний доступ до нічної сцени та проживання в одному з готелів Маріуполя.


З Києва поїзд вирушає 26 квітня о 19:03 і наше місто він прибуває о 10:00 ранку 27 квітня. По дорозі потяг зробить дві зупинки: в Дніпрі, де весь потяг вийде привітатися власне із Дніпром, та у Волновасі.