19:15, 15.01.2020

До Маріуполя завезли старовинних рептилій

Крокодиляча ферма - посеред міста. Деякі - сягають 4 метрів. Господарі викупили їх у циркачів та приватних зоопарків, а тепер мандрують з хижаками по всій країні.

поділитись:
До Маріуполя завезли старовинних рептилій - фото 1

Десять різновидів хижаків та понад тридцять особин. Рептилій можна погодувати і навіть потримати.
Серед відвідувачів переважно діти. Спостерігають за поведінкою змій, кайманових черепах, мавп, суриката та єнота. Та все ж найбільше захоплення викликають зубаті хижаки. Дорослі ж до крокодилів ставляться досить спокійно.

«Что здесь страшного - это наша природа, ее любить надо. Будешь любить, и она будет добра так же как мы к людям. Для нас это все-таки диковинное животное, начнем с этого. У нас они не бывают и не водятся. Поэтому, конечно, посмотреть хочется».

Та все ж рептилії, навіть у вольєрах, небезпечні. Наприклад, вид нільських крокодилів з давних часів прозвали людоїдами. Вони найбільші за розміром з тих, що живуть в Африці. Доглядач ферми показує найспокійнішу з хижаків - 5-річну Настю. Та навіть у неї паща зв’язана резинкою.

«Самые большие экземпляры - это у нас Нильские крокодилы. Самый большой экземпляр крокодилов - это около 4.5 метров, вес этого крокодила достигает полутоны, возраст на данный момент оценивается сейчас около 45 лет. У нас уже получается разводить крокодилов и благодаря нам сохраняются редкие виды» - розказує доглядач крокодилячої ферми Андрій.

Згодом організатори планують перевезти до Маріуполя ще й зміїну ферму.