18:46, 29.10.2019

До смерті забив власного шестирічного сина, отримав 8 років. Прокуратура оскаржує занадто м’який вирок.

До смерті забив власного шестирічного сина, отримав 8 років. Прокуратура оскаржує занадто м’який вирок. 29.10.2019

поділитись:
До смерті забив власного шестирічного сина,  отримав 8 років. Прокуратура оскаржує занадто м’який вирок. - фото 1

Нагадаємо, доведено, що у 2013 року 27-річний чоловік, раніше судимий за грабіж, оформив опікунство та забрав до себе жити 6-річного сина. Мати дитини на той момент перебувала у в'язниці, а хлопчик жив разом із бабусею. Проте, мешкати спокійно у новій родині з другою батьковою дружиною та з іншими їх дітьми, хлопчику не судилося.


30 серпня 2013 року, після чергового побиття батьком, хлопчик втік до бабусі. Проте перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння чоловік наздогнав дитину та повернув додому. Там, вдаривши дитину декілька разів руками по голові, розлючений чоловік схопив мотузку та відлупцював хлопчика. Незважаючи на побиття та погрози, дитина двічі намагалася втекти. П’яний батько наздогнав сина та в черговий раз сильно побив його мотузкою. Наступного дня хлопчик помер у своїй кімнаті. Медики встановили у дитини черепно-мозкову травму та гематоми головного мозку.

Вважаючи вирок суду занадто м’яким для людини, яка позбавила життя власну малолітню дитину, прокуратура наполягає на перекваліфікації правопорушення та готова відстоювати свою обґрунтовану та принципову позицію в апеляційній інстанції.