14:43, 10.04.2020

Догляд за собою – на карантині! Як не налякати оточуючих без перукарів та манікюру?

Через те, що салони краси - теж на карантині, деякі маріупольчанки непокояться через свій вигляд. Тож, чи можна без допомоги спеціалістів правильно зняти гель-лак з нігтів або нарощені вії з очей? Та які підручні засоби зволожать шкіру  рук після мила та антисептика?

поділитись:
Догляд за собою – на карантині! Як не налякати оточуючих без перукарів та манікюру? - фото 1

 

Карантин - найкращий час дати відпочити своїм віям, впевнені спеціалісти. Але для цього треба зняти нарощені. Найкраще використовувати професійні засоби, розповідає пані Ольга. Але допоможуть й підручні, наприклад - рослинна олія.

«Кокосове, касторове. Гарненько розмочують особа, змочуєте ватяну паличку в маслі, акуратно наносите на вії, не потрапляючи на слизову, тому що може бути роздратування. Ходимо так хвилин 10-15, потім змочують ватні диски в маслі і акуратно, від кореня до кінчиків протираємо, знімаючи вії», - дає поради майстриня з нарощування вій Ольга Мадіна.

Після процедури масло змити водою. Щоб відновити свої вії, можна використовувати касторову або реп'яхову олію. Непокоїть жінок, які через карантин не можуть дістатися салонів краси і стан їхніх нігтів. Спеціалісти з манікюру рекомендують - гель-лак треба спочатку затерти пилочкою.

«Хорошенько, не стесняясь, чтобы хорошо поцарапать глянец. Берете спонжик, смачиваете в ацетон-содержащей жидкости. А спонж у вас предварительно разрезан на 4 части, кладете на ноготок и заворачиваете фольгой. Так Вы ждете 10-15 минут. В процессе может выделяться тепло - это нормально. Но если печет - обязательно убираете фольгу», - розказує про хитрощі майстриня манікюру Аліна Шуба.

Тоді матеріал легко знімається дерев’яною паличкою або пушером, запевняють спеціалісти. Після цього треба обов'язково помити руки. А зволожити шкіру рук можна за допомогою простої маски - лимон, жовток, рослинна олія та мед. Тримати - годину.