18:10, 22.10.2019

”Донбасс” вийшов до третього раунду Континентального кубку

”Донбасс” вийшов до третього раунду Континентального кубку 22.10.2019

поділитись:
”Донбасс” вийшов до третього раунду Континентального кубку - фото 1

Грандіозна церемонія відкриття із фігуристами та зірковими гостями з футбольного клубу "Шахтар" немов натякає - на льодовій арені намічається щось дивовижне.

На лід вони виходять зарядженими на успіх. І він приходить на початку другого періоду. "Донбас" у меншості відкриває рахунок. Олександр Матерухін обікрав голкіпера суперників. Один - нуль. У третьому періоді латвійці відіграються і навіть виходять уперед. Українцям вдається встановити рівновагу лише під завісу зустрічі. Після рикошету найспритнішим виявився Вадим Мазур. Два - два. Все вирішувала лотерея - післяматчеві буліти. Влучний кидок Олександра Васильєва приносить "Донбасу" вольову перемогу.

"За це ми і любимо хокей. Такі емоції не передати, коли ти виривати перемогу, все переварачівается, програєш, потім порівнюєш, потім буліти. Бажаю всім таке пережити, але це трішечки нервово " - каже головний тренер команди.

Наступні матчі "Донбасу" відбудуться наступного місяця у Кракові. Там український клуб зіграє з казаським "Бейбарисом", білоруським "НЕманом" та польською "КракОвією". Наставник донеччан визнає - нинішня звитяга не минула без спортивного везіння. Водночас додає - везе завжди сильнішим.