20:35, 01.04.2020

Донецькі електромережі парейшли на дистанційну форму обслуговування

Особистий кабінет, фейсбук або телефон контакт-центру. Всі послуги зараз надаються онлайн. Якими послугами тепер можна скористатися вдома? Та як правильно передати показники лічильника за світло?

поділитись:
Донецькі електромережі парейшли на дистанційну форму обслуговування - фото 1

У Центрі обслуговування клієнтів Донецьких електромереж з початку карантину двері для клієнтів зачинені. Спеціалісти працюють віддалено.
Пані Тетяна прийшла передати показники за світло. Каже - про дистанційні послуги не знала.

«Будемо по інтернету передавати. У мене є молодь - вона передасть. У нас приходила дівчинка весь час переписувала. Ну а коли карантин, ми вже стали ось так», - каже жителька Маріуполя.

Дані лічильника з дому відправити легко, запевняють спеціалісти. Для цього можна зателефонувати оператору на номер контакт-центру, написати повідомлення на сторінці у фейсбУці або залишити інформацію на сайті компанії.

«Показання необхідно передавати щомісяця на перше число. До цього дається останні два місяці, наприклад - 30, 31, 2, 3. Це у нас йде прийом показань в розрахунковий період. З 1 по 1 йде нарахування. Щоб передати показання через особистий кабінет, необхідно зайти на сайт http://dtek-dem.com.ua, перейти за посиланням внизу - переказаті покази лічільніка», - каже спецалістка центру обслуговування населення маріупольського Центру обслуговування клієнтів Марія Майстрюк.

Якщо ви ще не зареєструвалися на сайті, придумайте логін та пароль і введіть в анкету необхідні дані. За період карантину до центру обслугововування клієнтів дистанцІйно звернулися більше тисячі маріупольців, розповідають спеціалісти. Так удома можна отримати або відправити інформацію, залишити заявку або погодити візит співробітника компанії.

«Якщо Ви є користувачем особистого кабінету, то Вам не важко буде зареєструвати в особистому кабінеті своїх сусідів, які похилого віку, яким проблематично скористатися комп'ютером, сайтами і особистим кабінетом і щомісяця вносити їх показання», - каже керівниця департаменту з обслуговування клієнтів Донецьких електромереж Олена Сенько.

Також на сайті Донецьких електромереж можна знайти відповіді на найпоширеніші питання.