21:26, 22.10.2019

Допомогти Веронічці. Історія дитини з вадою слуху

Допомогти Веронічці. Історія дитини з вадою слуху 22.10.2019

поділитись:
Допомогти Веронічці. Історія дитини з вадою слуху - фото 1

Лікарі та батьки не підозрювали про недугу кілька років. Маленька Веронічка нібито реагувала на звуки, але під час обстеження виявилося, що дитина має ваду слуху! Саме через це активна та допитлива дитина досі не розмовляє.

Маленька тваринка в домі Короткових не лише заради забавки. Для 4-річної Вероніки це своєрідне пізнання світу. Дівчинка сама за нею доглядає, може тільки повторювати звуки за улюблинцем.
Нейросенсорна туговухість 4-го ступеня. Для Короткових цей діагноз наче грім серед ясного неба. Дівчинка народилася цілком здоровою. Ваду виявили згодом.
Кілька місяців тому Вероніці зробили операцію з кохлеарної імплантації одного вушка. Та для повного відновлення цього замало.
"Слуховий апарат була необхідність поставити тому другий вушко голе, і щоб слуховий нерв був задіяний і далі, щоб він не атрофировался, щоб він не помер" - розповідає мама Вероніки.

Після операції грОшей на дорогий пристрій у сім’ї забракло. Та наодинці зі своєю бідою Короткови не лишилися. Їм допоміг Фонд Ріната Ахметова. На сьогодні завдяки підтримці Фонду вже понад 150 дітей можуть чути.
"Спасибі, звичайно, велике Рінату Леонідовичу що він допомагає таким діткам, які позбавлені радості, у яких вона з'являється".