19:09, 06.05.2020

Перша леді запросила українців до розмови

Олена Зеленська ініціювала "велику розмову з українцями про безбар'єрність". Мета проекту - зрозуміти, з якими саме бар'єрами найчастіше стикаються жителі України.

поділитись:
Перша леді запросила українців до розмови - фото 1
"Під час карантину мільйони людей отримали досвід повної або часткової ізоляції. Ми всі відчули бар'єри. По суті, навіть не усвідомлюючи цього, ми всі одночасно взяли участь в соціальному експерименті - як в нашому суспільстві, в наших містах і селах жити людям з обмеженою мобільністю, ментальними та фізичними відмінностями, - прокоментувала Олена Зеленська. - для більшості з нас це - не назавжди. Але поруч є люди, для яких ці бар'єри не зникнуть ніколи. Сотні тисяч українців постійно живуть за бар'єрами, які зараз відчули всі".

Для того, щоб зрозуміти, з якими саме бар'єрами найчастіше стикаються українці - на сайті bf.gov.ua стартував всеукраїнське онлайн-опитування, яке триватиме два місяці.

Опитувальник містить сім важливих питань, що стосуються фізичних і психологічних бар'єрів, а також бар'єрів, пов'язаних з культурними та віковими особливостями. Відповіді українців допоможуть розробити план дій для їх усунення.

"Будь-які бар'єри можна прибрати або зрушити, але спочатку їх треба усвідомити", - впевнена дружина Президента.