17:10, 17.10.2019

Два бойовики «ДНР» отримали реальні строки

Два бойовики «ДНР» отримали реальні строки 17.10.2019

поділитись:
Два бойовики «ДНР» отримали реальні строки - фото 1

У квітні 2014 року 36-річний та 38-річний чоловіки вступили до лав терористичної організації «ДНР» та стали членами незаконного збройного формування «Рота «Б2» козацького союзу війська Донського».

Терористи здійснювали озброєні напади на різні об’єкти, чинили опір силам АТО, а також проводили розвідувально-диверсійні операції та терористичні акти на території України.

З травня по грудень 2014 року терористична група здійснювала теракти на території Маріуполя. Зокрема, злочинцям вдалося підірвати залізничні мости та інші об’єкти інфраструктури.

У вересні 2018 року суд визнав обвинувачених винними у вказаних тяжких злочинах та засудив до 8 років позбавлення волі молодшого з них та до 8 років і 6 місяців позбавлення волі - старшого.

Сторона захисту не погодилась із вироком та подала апеляційну скаргу, у задоволенні якої наразі відмовлено, а вирок першої інстанції, заснований на беззаперечних доказах сторони обвинувачення, визнано законним, обґрунтованим та вмотивованим – повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.