11:03, 28.01.2020

Міжнародні змагання проходили з 18-го по 19 січня в польському місті Жечев. У турнірі взяли участь 110 боксерів з Угорщини, Чехії, Польщі та України.

Двоє маріупольців завоювали чотири золоті медалі на міжнародному турнірі з боксу - фото 1

Вихованці КДЮСШ Атлетик Руслан Луньов (тренер Коссе А.В.) та Микита Крапівін (тренер Горбачов Г.І.) зійшли на найвищу сходинку п'єдесталу. На шляху до золотих медалей маріупольці провели по два переможні поєдинки.

"Руслан Луньов першу перемогу здобув технічним нокаутом над боксером з Угорщини. А у фіналі одноголосним рішенням суддів переміг боксера з Польщі. Микита Крапівін перший бій виграв нокаутом у боксера з Угорщини, а в фiналi одержал перемогу над боксером з Ужгорода", - повідомляє Федерація боксу Маріуполя.

Рішенням журі змагань, команда України була визнана кращою та була нагороджена спеціальним кубком.