14:24, 15.05.2020

Екснардеп Лещенко отримав від американської компанії 300 тисяч гривень

Сергій Лещенко отримав із США гонорар, який можна порівняти з зарплатою на основному місці роботи - більше 300 тисяч гривень.

поділитись:
Екснардеп Лещенко отримав від американської компанії 300 тисяч гривень - фото 1

Екснардеп Сергій Лещенко нині є членом наглядової ради акціонерного товариства "Укрзалізниця". За неповних 4 місяці "Укрзалізниця" виплатила йому більше мільйона гривень. А в квітні Лещенко отримав 323 011 грн від американської компанії з управління інвестиціями Eaton Vance Corp, про що свідчать дані в декларації про значні зміни в матеріальному становищі, оприлюдненою на сайті НАПКА.

Якщо вірити документу, гроші Лещенко отримав 27 квітня. Як виду доходу екснардеп позначив "гонорари та інші виплати за цивільно-правовими договорами".

Відзначимо, що американська компанія Eaton Vance, яка в декларації названа роботодавцем Сергія Лещенка, займається інвестиційними продуктами і послугами з управління капіталом, а також створення, маркетингу та управління інвестиційними фондами.

Цікаво, що отримана колишнім депутатом сума - 323 тисячі гривень - практично збігається з розміром зарплати, яку він в лютому і березні 2020 го отримував від іншого свого роботодавця - "Укрзалізниці". В цих місцях Лещенко декларував по 332 063 грн.