18:45, 09.10.2019

Експеримент з канікулами

Експеримент з канікулами 09.10.2019

поділитись:
Експеримент з канікулами - фото 1

Усі навчаються, вони - відпочивають. З понеділка у коридорах 15 школи майже порожньо. Працюють тільки гуртки та група подовженого дня. Решта дітей... на канікулах.

З нового навчального року в 15-ій школі - нова канікулярна система. Тепер учні отримують знання за триместрами. Тому через кожні п'ять тижнів у них відпочинок. Катерина у 8-му класі. Встигає і добре вчитися, і ходити на цікаві гуртки. Дівчина зізнається, змінам радіє.

«Ты не перенапрягаешься и тебе не хватает сил, а так ты успеваешь отдохнуть».

Впровадили таку практику, аби діти не втрачали жагу до знань. А вчителі професійно не вигоріли - розказує директорка школи Тетяна Лугова.

«Це було рекомендовано міністерством освіти і науки для впровадження. Ми поспілкувались із колегами з України, вони розповіли про всі позитивні моменти, і вирішили впровадити цю систему саме в нашому закладі».

Така система діє в деяких навчальних закладах України. В Маріуполі - поки що тільки в школі №15. Нововведення підтримали і педагоги.

«Ми всі проголосували за перехід на нову систему. Наші діти і ми були не так завантажені. Ми провчилися п'ять тижнів, тиждень відпочили і знов. Це дуже добре. Я думаю ми так і залишимо» - каже вчителька школи №15 Ганна Леус.

Додаткові канікули - це ще одна можливість перезавантажитися. Діти ходять на екскурсії, викладачі - на тренінги. Пілотний проєкт із наступного року може запрацювати і в інших школах міста.