15:14, 24.04.2020

Енергетичну кризу в Україні помітили вже і в Європі

Європейці просять Президента Володимира Зеленського врятувати енергетичну галузь.

поділитись:
Енергетичну кризу в Україні помітили вже і в Європі - фото 1

В Євроасоціації вугілля та лігніту наполягають: Київ має дотримати свого слова. І не повертатись до державного регулювання ринку електроенергії. Інакше – виходить, що не виконуємо умови міжнародної енергетичної угоди. Закордонні експерти додають: тарифи – не можуть бути штучно заниженими, бо галузь у такому разі не виживе. І доведеться вимикати світло у стосунках з іноземними партнерами.

«Закликаємо уряд України вжити необхідних заходів для повної лібералізації ринку електроенергії країни, як це передбачено у Третьому енергетичному пакеті ЄС. Повідомлення про закриття вугільних шахт свідчить, що дім починає руйнуватися. Зараз саме час його врятувати».
Енергетичну кризу в Україні помітили вже і в Європі - фото 14789

 

«Репутация будет потеряна навсегда среди всех западных компаний, нам никто больше не будет доверять. Сы должны с 2023 года стать частью общей европейской энергосистемы. Мы об этом договорились давно, подписаны все соглашения. Украина давно работает с этим, мы синхронизируем правила игры, синхронизируем рынок и Европа в это вкладывает, потому что они хотят видеть нормального надёжного партнера», - зазначив політолог Кирило Сазонов.