19:09, 16.09.2019

Фонд Ріната Ахметова - наймасштабніша місія в Україні

Фонд Ріната Ахметова - наймасштабніша місія в Україні 16.09.2019

поділитись:
Фонд Ріната Ахметова - наймасштабніша місія в Україні - фото 1

Для жителів Донбасу - це єдина системна підтримка протягом останніх п'яти років. За даними соціологів, гуманітарні потреби людей у зоні конфлікту залишаються високими. Населені пункти пустішають.


Лебединське та Бердянське - приморська територія Донецької області. Селища-курорти з 2014-го перетворились на зону відчуження. Єдиний магазин, відсутність медичної допомоги, зруйновані будинки та постійний страх. Таким стало життя місцевого населення.


Відновлювати зруйновано житло люди не поспішають, намагаються перечекати страшні часи у рідних подалі від "гарячих точок". В таких умовах люди потребують системної допомоги.


За останніми даними Київського міжнародного інституту соціології, високою залишається потреба жителів Донбасу в медикаментах та продуктах. Такої думки дотримується більшість людей, хто лишився у зоні конфлікту. Більшість із тих, хто потребує підтримки саме продуктами, - пенсіонери віком від шістдесяти п'яти років.


За результатами опитування, Фонд Ріната Ахметова залишається наймасштабнішою місією в Україні. Саме допомога Ріната Ахметова запобігла гуманітарній катастрофі на Сході країни. Набори виживання привозять у дев'яносто чотири населених пункти у прифронтовій зоні. У більшість сіл та селищ пакети з продуктами доставляють бригади мобільної видачі.


Бажаєте отримувати оперативні новини в свій месенджер - підписуйтесь на наш канал в Telegram.