17:50, 20.01.2020

Фонд Ріната Ахметова підтримує родини з Донбасу

Вони отримали поранення та втратили рідну домівку. Мати, яка виховує самотужки трьох дітей, досі долає безліч труднощів. Саме тому для родини переселенців будь-яка увага - безцінна. Бо не дає впасти духом та йти далі по життю.

поділитись:
Фонд Ріната Ахметова підтримує родини з Донбасу - фото 1

Сім'я Леонових до Часового Яру переїхала після трагедії, яка трапилася з ними в прифронтовому Нетайловому. Трьох дітей Маргарити поранило осколками снаряда. Молодші - зазнали важких травм голови.

"Нас вертолетом в Днепропетровск отправили и только там на третьи-на четвертые сутки Иван очнулся" – розповідає Маргарита Леонова.

Відтоді минуло чотири із половиною роки.

"Дети становятся прежними, как и раньше — до войны, такими же счастливыми" - каже жінка.

Це стало можливим завдяки курсам реабілітації у санаторіях України. Відновити здоров'я дітям допоміг Фонд Ріната Ахметова.

Сім'ю Леонових Фонд підтримує уже п'ятий рік. І у рамках акції «Рінат Ахметов — дітям» теж привезли сюрпризи та подарунки.

Ця акція уже 19 років дарує хлопчикам і дівчаткам новорічні дива. Вітають вихованців інтернатів, дитячих будинків сімейного типу, а також тих, хто постраждав під час бойових дій. У 2019 учасниками Акції стали 90 000 хлопців, а за останні п'ять років - 700 000 хлопчиків і дівчаток. Всі вони поряд з подарунками отримали стимул до успіху і впевненість в своїх силах.