15:25, 04 вересня

Фонд Ріната Ахметова запустив новий проєкт "Подолати. Допоможе психолог"

Це один з напрямків роботи першого в Україні онлайн-музею "Голоси Мирних".

поділитись:
Фонд Ріната Ахметова запустив новий проєкт "Подолати. Допоможе психолог" - фото 1

Безсоння, втрата чи набір ваги, панічні атаки? Усе це - ознаки системного стресу, впоратися із яким самотужки - вкрай непросто. Але якщо знати із якого боку підійти до психологічної кризи - вона може стати поштовхом до позитивних змін!

Кожен з нас майже щодня стикається зі стресовими ситуаціями. Безсоння, депресії, панічні атаки - з такими скаргами українці найчастіше звертаються до психотерапевтів.

Замість того, щоб вирішувати виниклу проблему - ми постійно обмірковуємо її. Щоби вийти із такого стану, спеціалісти радять прогулянки або заняття спортом.

Кризові ситуації можуть бути й корисними - бо це зони розвитку людини. Головне, щоб вони не були тривалими та інтенсивними.

Та у разі серйозних криз краще за все звертатися по професійну психологічну допомогу. У інших випадках впоратися з проблемою можна самостійно.

Психотерапевтка Олена Лук'янчук стала учасницею нового проєкту Фонда Ріната Ахметова "Подолати. Допоможе психолог". Це один з напрямків роботи першого в Україні онлайн-музею "Голоси Мирних".

Онлайн-спілкування з психологами охоплять широке коло проблем, з яким стикається сучасна людина. Будь-хто може отримати кваліфіковану відповідь на своє запитання.