15:04, 23.04.2019

Гід по всім локаціям фестивалю ГогольFest

Гід по всім локаціям фестивалю ГогольFest 23.04.2019

поділитись:
Гід по всім локаціям фестивалю ГогольFest - фото 1

Сьогодні організатори ГогольFest презентували основні локації фестивалю. Їх буде 8.


Заплановано 20 кінопоказів, 20 театральних подій, у т.ч., міжнародні резиденії та дитячі вистави, 15 виступів на головній музичній сцені, 25 - на нічній музичній сцені, 35 освітніх заходів, понад 20 арт-об’єктів візуальної програми.


Локації фестивалю: Міський сад (головна музична сцена), Яхт-клуб “Азовсталь” (нічна музична сцена), Вежа (освітня програма “Гімназія”), ПК “Молодіжний” (театральна програма), Платформа “ТЮ” (театральная та візуальна програми), Маріупольський театр ляльок (дитяча театральна програма), СРЗ (гранд-опера).


Фестиваль стартує з 26 квітня. Цього року вдалося посилити його міжнародну складову та залучити багато іноземних проектів. Понад 500 учасників з України та світу (художники, музиканти, актори та режисери, митці, журналісти, літератори та громадські діячі).

Дуже потужним буде міжнародний блок театральної програми — туди увійде 6 вистав з Німеччини, Італії, Швейцарії, Австрії, Литви та Польщі – зазначила програмний директор фестивалю Анна Басова. На разі, в Україні немає жодного фестивалю з таким набором міжнародних театральних проектів – у цьому унікальність маріупольського Startup Гогольfest.

Повна програма фестивалю за посиланням: http://sugf.org/programa/