12:20, 15.11.2019

Гончарук заявив про кадрову чистку в ”Укрзалізниці” вже найближчим часом

Гончарук заявив про кадрову чистку в ”Укрзалізниці” вже найближчим часом 15.11.2019

поділитись:
Гончарук заявив про кадрову чистку в ”Укрзалізниці” вже найближчим часом - фото 1

Кадрові рішення по "Укрзалізниці" будуть прийняті найближчим часом Кабміном через факти корупції всередині компанії.

"Люди перш за все протестували проти корупції. На плакатах перекреслені окремі керівники ... Головна претензія до них - корупція в" Укрзалізниці ", на жаль, триває. Вона там абсолютно дика, крадуть майже на всьому. Кінця і краю цьому не видно. Ми будемо приймати з цього приводу кадрові рішення найближчим часом, бо продовжувати працювати так, як вони зараз працюють, неможливо ", - сказав Гончарук.

За словами прем'єра, якщо менеджмент, керівництво компанії займається "своїми кишенями", а не тим, як йдуть справи в "Укрзалізниці", то нормальної роботи і не буде.

"Там сьогодні майже кожен день горять локомотиви, в ручному управлінні вагони. Окремі чиновники, диспетчера відправляють вагони не туди, де це найбільш потрібно, а туди, де їм вигідніше, де їм заплатили. Це точно потрібно припинити", - заявив Гончарук.

Нагадаємо, 14 листопада в Києві залізничники вийшли на акцію протесту під Офіс президента з вимогою звільнити Євгена Кравцова з посади голови правління АТ "Укрзалізниця" і не допустити приватизації компанії.


Джерело: Strana.ua