19:00, 14.08.2019

Готові відстоювати правду

Готові відстоювати правду 14.08.2019

поділитись:
Готові відстоювати правду - фото 1

Менеджер компанії ДТЕК прибув за викликом НАБУ в так званій справі «Роттердам +». Адвокат підозрюваного заявила - її підзахисний перервав літню відпустку та повернувся в Україну, щоб цілковито сприяти слідству. Менеджеру компанії вручили повідомлення про підозру.


Захисниця впевнена - жодних протиправних дій співробітник ДТЕК не вчиняв і готовий співпрацювати зі слідством. І підкреслила - доводитиме невинуватість працівника компанії. У компанії ДТЕК уже озвучили свою офіційну позицію щодо допитів співробітників.


"Відкритість і готовність до співпраці з НАБУ співробітників ДТЕК говорить про законність їхніх дій та необґрунтованість звинувачень на їхню адресу. ДТЕК повністю виключає будь-які незаконні дії своїх співробітників, яким НАБУ оголосило про підозру. Компанія вживатиме всіх передбачених законом заходів для захисту честі та репутації своїх колег. Енергетична компанія ДТЕК веде бізнес виключно в правовому полі. Ми готові всебічно сприяти встановленню істини, надати результати експертиз і висновків міжнародних аудиторських компаній. Ці документи доводять необґрунтованість висунутих проти наших співробітників звинувачень".