19:30, 28.10.2019

Готуємося до зими – які зберегти овочі?

Готуємося до зими – які зберегти овочі? 28.10.2019

поділитись:
Готуємося до зими – які зберегти овочі? - фото 1

Сезон салатів добігає кінця. Свіжа городина поступово зникає з прилавків українських ринків. Фермери кажуть, попри ціни, попит на Овочі не падає. Адже ще можна робити запаси на зиму. Та чи є користь від таких заготовок?

Пані Олександра запасається свіжими овочами - на зиму. Найкращим способом зберігання вважає заморозку.

«Можна так и свеклу делать. Потереть на терочке. Болгарский перец я так делаю. Тоже порежу его, помою, высушу, а потом его тоже можно и в баночку. Ты достала его бросила в борщ и морковку, и так все делаю».

Своїми лайфхаками діляться й продавці. В Тетяни на прилавку - соління. Жінка каже, капусту краще квасити. Там є вітамін С. Це не тільки корисно, але і смачно. Головне, готувати небагато.

«Если она перекиснет, ты ее есть не будешь, она будет сильно кислая. Много ты её не сделаешь на всю зиму».

А ось помідори можна в'ялити. Але такий спосіб, зауважують продавці - на любителя. В пані Ельвіри свій - ексклюзивний рецепт.

«Можна помидоры в томатном соку сохранить. Проварить томат, залить раз кипятком, слить. Потом эти же помидоры целые залить этим же кипятком - томатным. И держать, они будут как в собственном соку-свежие, как свежие помидорчики».

Броколі та кучеряву капусту краще їсти доки сезон. Адже саме зараз в них чимало вітамінів. Теж кажуть і про огірки. Бо після термічної обробки вони втрачають майже усі корисні властивості. Лікарі зауважують - найкращий спосіб зберегти свіжу городину - заморозка. Проте це ще не все - важливо правильно готувати.

«Лучше готовить на пару, если подвергаются термической обработке. Варить овощи картофель, морковку, свеклу там на винегрет-обязательно в кожуре. И не резать маленькими кусочками. Более крупные кусочки - они позволяют лучше сохраниться витаминам».

А ось їсти смажене медики не радять!