13:41, 29 квітня

Група Метінвест розгляне пропозицію щодо виділення ділянки для будівництва вишу

Найбільша у країні гірничо-металургійна компанія детально вивчає пропозиції щодо будівництва першого в Україні недержавного технічного університету. Звернення надходять від різних міст України, в тому числі й Маріуполя, де спочатку планувалося побудувати «Метінвест Політехніку».

поділитись:
Група Метінвест розгляне пропозицію щодо виділення ділянки для будівництва вишу - фото 1

Рішення про зміну місця будівництва університету керівництво Групи Метінвест ухвалило 14 квітня, незважаючи на те, що корпус планувалося будувати на місці занедбаного літнього кінотеатру, який перебуває у приватній власності компанії і за межами Міського саду. Будівництво корпусу жодним чином не впливало на сам парк та поклало б початок розвитку і реконструкції всіх прилеглих територій. Компанія поважає думку громади Маріуполя і з розумінням поставилася до бажання містян зберегти нинішній вигляд старої частини міста.

Головні принципи роботи компанії – сталий розвиток, конструктивна взаємодія і взаємовигідне партнерство з громадою.

Групі Метінвест надійшла пропозиція, підписана депутатами всіх фракцій Маріупольської міської ради, про виділення ділянки в районі площі Миру і Свободи під будівництво «Метінвест Політехніки». Депутати міської ради запевняють, що ця пропозиція відображає думку всієї громади, і компанія сподівається, що в разі вибору локації в Маріуполі якихось непорозумінь щодо будівництва університету в місті більше не виникне.

Група Метінвест вдячна місту за зроблену пропозицію: загалом ця ділянка в центрі міста є цікавою для великого освітнього проєкту. Найближчим часом будуть проведені всі необхідні дослідження території відповідно до законодавства України. Після проведення експертиз і отримання висновків компанія зможе ухвалити остаточне рішення, оцінивши всі запропоновані локації.

Важливо, щоб новий вищий навчальний заклад не був предметом розбрату і політичних маніпуляцій. Сучасний університет – це нові можливості для зміцнення вектору розвитку будь-якого міста і посилення позицій України у сфері вищої технічної освіти. Тому Група розраховує, що «Метінвест Політехніка» стане об'єднавчим для суспільства фактором і одним із головних центрів тяжіння для обраного регіону, - йдеться у офіційному повідомленні компанії.