19:00, 27.08.2019

Хитке перемир’я

Хитке перемир’я 27.08.2019

поділитись:
Хитке перемир’я - фото 1

Минулої доби на передовій один захисник України отримав поранення, повідомляє штаб Об'єднаних сил. Обстріли стають дедалі інтенсивнішими, - кажуть військові. Активізувалися і снайпери противника.


Руїни старої промзони на околиці Мар’їнки виглядають цілком мирно. Однак армійці, які обороняють розташовані тут позиції запевняють, тиша – оманлива. Почуватися у безпеці можна лише, під захистом міцних стін.


На побитих кулями та осколками стінах щодня додаються ні і нові дірки. Адже попри перемир’я, війна - ще не закінчилась, кажуть бійці. І обстріли – нікуди не зникли. Інтенсивність ворожих провокацій почала зростати, стверджують військові. Якщо донедавна бойовики стріляли лише з автоматів та кулеметів, то тепер в хід пішли і гранатомети. І це – не єдине, що загрожує життю армійців.


На ворожі обстріли армійці - не відповідають. Жартують – за час перемир’я вже й бійниці листям позаростали. І хоча з кулемета давно не стріляли, чистити його все одно – доводиться. Активізація бойовиків свідчить про те, що перемир’я - от-от закінчиться, переконані армійці. Утім, цього тут ніхто не боїться. Кажуть – до оборони готові.